Susipažinkime

Apie mus

UAB "ŽINIŲ ERA" - konferencijų, seminarų, mokymų organizavimo įmonė, subūrusi didelę patirtį renginių organizavimo srityje turinčių darbuotojų komandą.
Visuomet sekame naujoves ir stengiamės pirmieji pasiūlyti sprendimus, reikalingus Jūsų profesiniam tobulėjimui ir sėkmingam verslo plėtojimui.

Bendradarbiaujame su geriausiais Lietuvoje įvairių sričių specialistais, puikiai išmanančiais savo veiklos sritį, kurie mūsų organizuojamuose renginiuose atsakys į Jums rūpimus klausimus, dalinsis savo žiniomis ir patarimais.

Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus, todėl, jei nerandate Jums aktualios temos artimiausių renginių sąraše, visuomet esame pasirengę pasiūlyti programą, labiausiai atitinkančią Jūsų įmonės/organizacijos poreikius.

Organizuojame seminarus asmens duomenų apsaugos, kibernetinio saugumo, teisės, statybos ir teritorijų planavimo, aplinkosaugos, medicinos, dokumentų valdymo ir kt. aktualiomis temomis. Taip pat rengiame vidinius mokymus vadybos, komandos formavimo, pardavimų temomis Jums patogiu laiku ir pasirinktoje vietoje.

Mūsų tikslas kaip galima greičiau pateikti Jums pačią naujausią informaciją ir suteikti galimybę pasidalinti patirtimi su tos pačios srities specialistais jaukioje aplinkoje.

Esame dėkingi, kad ieškote atsakymų į Jums rūpimus klausimus mūsų organizuojamuose renginiuose. Ieškokime bendrų sprendimų drauge!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, pageidavimų, atsiliepimų.

UAB „ŽINIŲ ERA" įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. gegužės 7 d. įsakymu Nr. 27V-116 „Dėl Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymo Nr. 27V-2 „Dėl Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo" pakeitimo" (Valstybės žinios, 2013, Nr. 48-2437).