Konkurso į valstybės tarnautojo pareigas organizavimas įstaigoje

Konkurso į valstybės tarnautojo pareigas organizavimas įstaigoje

Mokymų data: 2024 m. birželio 12 d.

Mokymų trukmė: 10.00-14.30 val. (5 akad. val.)

Pertrauka: 12.00-12.45 val.

Mokymų formatas: vyks nuotoliniu būdu

Lektorė Rasa Kanašonkienė – praktikuojanti teisininkė viešajame/valstybiniame sektoriuje. Dirbdama Valstybės tarnybos departamente (dabar – Viešojo valdymo agentūra) įgijo gyvos patirties organizuojant ir vykdant konkursus į valstybės tarnybą. Pirmininkavimas daugiau nei pusė tūkstančio atrankų komisijų posėdžiuose ir kartu sėkmingas valstybės atstovavimas teismuose sprendžiant ginčus dėl konkursų į valstybės tarnybą, suformavo itin vertingą praktinių žinių patirtį, susijusią su galimybe išvengti rizikų organizuojant ir vykdant konkursus į valstybės tarnybą. Lektorė mokymuose derina teorijos ir praktikos žinias, todėl mokymų dalyviai gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas, kas yra ypač aktualu iš esmės pasikeitus valstybės tarnautojų atrankos proceso reglamentavimui.

Mokymai bus naudingi ne tik konkursų organizatoriams, bet ir tiems, kurie ketina dalyvauti konkursuose į valstybės tarnautojo pareigas.

Po mokymų lektorė dalyvius 1 mėnesį konsultuoja individualiai.

Mokymų programa:

1.Konkurso organizavimui aktualūs teisės aktai.

2.Pagrindiniai konkurso organizavimo etapai ir terminai:

  – konkurso paskelbimas.

  konkurso organizavimas.

  pretendentų vertinimo metodai ir atranka.

  pokalbio vedimo su pretendentu klaidos bei būdai jų išvengti.

  į pareigas priimančio asmens teisė priimti sprendimą dėl komisijos atrinktų pretendentų priėmimo ar nepriėmimo į pareigas.

  konkurso organizavimo nuotoliniu būdu privalumai, trūkumai ir galimos rizikos.

  3.Papildomi įstaigos vidaus teisės aktai, būtini konkurso organizavimui.

  4.Viešojo valdymo agentūros vaidmuo ir kontrolė organizuojant konkursą įstaigoje.

  5.Teismų praktikos apžvalga (komisijos narių nešališkumas, komisijos narių diskrecijos ribos vertinant pretendentus, konkursų į seniūnų pareigas komisijos sudėties teisėtumas ir kita). 

  Dalyvio mokestis – 120 Eur.  Antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui – po 95 Eur.  Į kainą įskaičiuota  metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Jei pageidaujate dalyvauti, prašytume užpildyti žemiau esančią REGISTRACIJOS ANKETĄ. Užsiregistruoti į mokymus galite ir tel. (0 5) 205 1492, +370 699 98531, +370 699 98350.                                              


   • Date : June 12, 2024
   • Time : 10:00 - 14:30 (UTC+0)

   Related Events